Reklama

Technologie

Elektroniczne dokumenty. Paperless i eliminacja papieru [WIDEO]

Autor. Robert Suchy/Defence24

„Dzięki dokumentom elektronicznym mamy wartość dowodową, która obroni nas w sytuacji spornej” – powiedział w rozmowie z CyberDefence24 Artur Miękina, dyrektor sprzedaży w Pionie Usług Zaufania Asseco Data System S.A.

Reklama

„Dokumenty, które podpisujemy elektronicznie są odpowiednio zabezpieczone, zarówno pod kątem technologicznym, jak i prawnym. Pomaga to w sposób szybki i właściwy realizować transakcje elektroniczne - również w sposób zdalny" – mówił nam Artur Miękina.

Reklama

Czy innowacja paperless może być skierowana nie tylko do firm, ale także do zwykłego obywatela? Jak wyglądają transakcje zabezpieczone? Czy są bezpieczne z punktu widzenia cybersecurity? Jakie są efekty współpracy firmy Samsung z Asseco i Xtension? Zachęcamy do zapoznania się z naszą relacją WIDEO.

YouTube cover video
Asseco i Paperless

Samsung jest partnerem głównym serwisu CyberDefence24.pl.

Reklama

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama