Reklama

Technologie

Bezpieczeństwo w chmurze. Kolejna edycja Sprint Cyber Forum za nami

W Warszawie po raz kolejny odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce – II edycja Sprint Cyber Forum.
W Warszawie po raz kolejny odbyło się jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce – II edycja Sprint Cyber Forum.
Autor. materiały prasowe

Kamienica Przestrzenie Bruna przy ul. Białostockiej 22 w Warszawie po raz kolejny gościła jedno z najważniejszych wydarzeń w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce – II edycję Sprint Cyber Forum. Wydarzenie, organizowane przez firmę Sprint S.A. i SprintTech zgromadziło czołowych specjalistów, ekspertów oraz przedstawicieli branży technologicznej i bezpieczeństwa IT, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniem i innowacyjnymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa operacji w wirtualnej przestrzeni.

Artykuł sponsorowany

Idea i misja wydarzenia

Tegoroczna edycja Sprint Cyber Forum miała na celuszerzenie wiedzy na temat najnowszych technologii i usług związanych z efektywnymi operacjami bezpieczeństwa w chmurze Organizatorzy postawili sobie za cel nie tylko prezentowanie nowinek technologicznych, ale przede wszystkim dostarczenie uczestnikom konkretnych, praktycznych rozwiązań, które można wdrożyć w każdej organizacji.

- Podczas spotkania z pewnością nie „bujaliśmy w obłokach”, lecz zaproponowaliśmy szereg komplementarnych rozwiązań i usług, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo na każdym szczeblu organizacji – podkreśla Michał Płocharski, reprezentujący SprintTech.

Czytaj też

Reklama

Wyjątkowi goście i inspirujące wystąpienia

Wśród prelegentów, którzy podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem, znaleźli się:

 • Michał Płocharski (SprintTech);
 • Grzegorz Gondek (Fortinet);
 • Mirosław Mycek (Fudo Security);
 • Piotr Kaźmierczak (OSCP, CISSP - SECAWA);
 • Wojciech Kramarz (Exclusive Networks/Tenable);
 • Matthias Lukiewicz (Nect GmbH);
 • Konrad Badowski (Axis Communications).

Każde z wystąpień dostarczyło uczestnikom cennych informacji na temat najnowszych trendów i praktyk w dziedzinie cyberbezpieczeństwa, a także inspiracji do dalszego rozwoju w tej dynamicznie zmieniającej się branży.

Reklama

Partnerzy i Patroni

Wydarzenie nie mogłoby się odbyć bez wsparcia partnerów oraz patronów medialnych. Wśród firm wspierających tegoroczną edycję Sprint Cyber Forum znaleźli się:

 • Niebezpiecznik.pl;
 • Fortinet;
 • Fudo Security;
 • SECAWA;
 • Exclusive Networks;
 • Tenable;
 • Nect GmbH;
 • Axis Communications.

Medialnym patronem wydarzenia był CyberDefence24.pl, wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i technologii, którego celem jest informowanie i edukowanie odbiorców w dziedzinie cybersecurity. Dziękujemy za udział!

Jesteśmy niezwykle zadowoleni z wysokiej frekwencji oraz zaangażowania uczestników. Wasza obecność oraz aktywny udział w dyskusjach są dla nas bezcenne. Dziękujemy wszystkim za udział, a szczególne podziękowania kierujemy do naszych prelegentów i partnerów, którzy uczynili to wydarzenie tak wartościowym - podsumował Michał Bukontt, CEO w SprintTech.

Reklama

Przyszłość cyberbezpieczeństwa

Sprint Cyber Forum 2024 zakończyło się sukcesem, pozostawiając uczestników z głębszą wiedzą oraz praktycznymi narzędziami do zabezpieczania swoich organizacji.

Organizatorzy już teraz zapraszają na kolejne edycje, które będą kontynuacją misji szerzenia wiedzy i promowania najlepszych praktyk w dziedzinie cyberbezpieczeństwa.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim za udział i współpracę przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Do zobaczenia na kolejnych edycjach Sprint Cyber Forum!

O firmie Sprint S.A.

Sprint S.A. to lider w dziedzinie wdrożeń technologii IT oraz bezpieczeństwa informacji w Polsce, działający na rynku od ponad 35 lat. Firma specjalizuje się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań i usług wspierających bezpieczeństwo danych oraz efektywność operacyjną organizacji.

O firmie SprintTech

SprintTech to spółka dedykowana usługom cyberbezpieczeństwa. Jest częścią grupy kapitałowej Sprint S.A. – spółki z 35-letnim doświadczeniem na rynku teleinformatyki w Polsce. Firma posiada Operacyjne Centrum Bezpieczeństwa świadczące usługi w zakresie monitorowania, analizowania i reagowania na incydenty bezpieczeństwa w organizacji.

Reklama

Komentarze

  Reklama