Reklama

Social media

Konferencja Cyber24 Day za nami. Co działo się podczas wydarzenia?

fot. CyberDefence24.pl
fot. CyberDefence24.pl

12 października w Warszawie odbyła się konferencja Cyber24 Day, grupy Defence24 podczas której rozmawialiśmy o najważniejszych zagadnieniach dotyczących cyberbezpieczeństwa, nowoczesnych technologii, cyberedukacji, sztucznej inteligencji czy komunikacji strategicznej.

Grupa Defence24, zespół pięciu redakcji zajmujących się bezpieczeństwem w rozumieniu konwencjonalnym i hybrydowym zorganizowała II edycję konferencji Cyber24 Day, która odbyła się 12 października w Warszawie. Relację z wydarzenia można było śledzić na łamach portalu CyberDefence24.pl oraz w naszych social mediach. 

Przeczytaj również: Cyberbezpieczeństwo tematem obrad i debat. O czym dyskutowano podczas Cyber24 Day?

Dyskutowano m.in. o hakerach i ich znaczeniu; Big Data jako następnej domenie walki;  o tym, jak SI może przeciwdziałać́ terroryzmowi; edukacji żołnierzy i społeczeństwa w obronie kraju; infrastrukturze krytycznej w dobie cyberzagrożeń; komunikacji strategicznej; rozwiązaniach technologii chmurowej czy kobietach w branży cyberbezpieczeństwa. 

Zapraszamy do obejrzenia wideo podsumowującego wydarzenie. 

image

 


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba  napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

image
Fot. Reklama

Reklama

Komentarze

    Reklama