Reklama

Social media

Dyrektor generalna TikToka na Polskę i CEE odchodzi ze stanowiska

Sylwia Chada odchodzi z TikToka
Sylwia Chada odchodzi z TikToka
Autor. Sylwia Chada/ LinkedIN

Sylwia Chada, dyrektor generalna TikToka na Polskę i CEE (Europę Środkową i Wschodnią), poinformowała, że odchodzi ze stanowiska. Nie zdradziła swoich planów na przyszłość.

Reklama

Pracę w TikToku (w polskim oddziale chińskiej firmy, której właścicielem jest ByteDance) w swoim wpisie określiła jako „ekscytującą”. W spółce pracowała ponad dwa lata – od sierpnia 2020 roku.

Reklama

Jak poinformowała managerka we wpisie na LinkedIn, „zdecydowała się wykorzystać inne możliwości” i „jest zachwycona kolejnym rozdziałem” jej kariery. Nie podała jednak, gdzie i kiedy rozpocznie pracę.

Wcześniej Sylwia Chada pracowała m.in. jako Chief Executive Officer w HttPool; Video Director w Ringier Axel Springer Polska; Managing Director of Atmedia Interactive czy Director of Internet Sales w Polskapresse.

Reklama

Czytaj też

TikTok a bezpieczeństwo

Wbudowana w TikToka przeglądarka internetowa pozwalająca otwierać linki bezpośrednio z poziomu aplikacji to idealne narzędzie inwigilacji i monitorowania tego, co robią użytkownicy chińskiej platformy. W ten sposób TikTok wie o nas naprawdę wszystko - pisaliśmy na łamach CyberDefence24.pl.

Więcej o kwestiach związanych z bezpieczeństwem aplikacji możecie przeczytać Państwo w naszym archiwum.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama