Reklama

Social media

BizTech Konsulting SA został autoryzowanym integratorem rozwiązań ATEN

fot. Almos Bechtold/ Unsplash/ Domena publiczna
fot. Almos Bechtold/ Unsplash/ Domena publiczna

BizTech Konsulting SA uzyskała status autoryzowanego integratora rozwiązań firmy ATEN, służących do zapewnienia stabilnej i bezpiecznej łączności oraz dostępu i współdzielenia zasobów. Ich odbiorcami są zarówno klienci prywatni, jak i firmy SOHO (małe i domowe biura), firmy średniej wielkości (SMB) oraz duże przedsiębiorstwa.

Firma BizTech Konsulting SA rozpoczęła współpracę z firmą ATEN, która jest twórcą rozwiązań zapewniających komunikację, bezpieczne i wydajne udostępnianie informacji w dowolnym miejscu oraz czasie. W ramach partnerstwa, BizTech będzie integratorem IT, zajmującym się sprzedażą sprzętu i instalacjami rozwiązań ATEN.

„BizTech specjalizuje się w jak najszerzej rozumianym informatycznym wsparciu codziennej działalności swoich klientów, zagwarantowaniu im ciągłości i bezpieczeństwa dostępu do zasobów firmowych. Rozwiązania i sprzęt ATEN uelastyczniają nasze możliwości dostosowywania się do stale rosnących wymagań klientów” – mówi Andrzej Snopek, specjalista ds. sprzedaży IT w BizTech Konsulting SA. „Niezwykle istotny jest fakt, że rozwiązania te mogą być stosowane w firmach różnej wielkości oraz zapewniać oszczędność energii i umożliwiać zdalne zarządzanie jej zużyciem.”

Firma ATEN, założona w 1979 roku specjalizuje się w rozwiązaniach do łączności i zarządzania oraz technologiach dostępu i współdzielenia zasobów. Wszystkie produkty i usługi tej firmy zgromadzone są pod jedną marką ATEN, która jest synonimem wydajności i stałej, wysokiej jakości usług.

Marka obejmuje rozwiązania do łączności, zastosowań audio-wideo oraz instalacji ekologicznych. Jej odbiorcami są zarówno klienci prywatni, jak i firmy SOHO (małe i domowe biura), firmy średniej wielkości (SMB) oraz duże przedsiębiorstwa.

Rozwiązania dla małych firm (SOHO i SMB) to kablowe KVM, urządzenia biurkowe KVM oraz konsole KVM LCD. Rozwiązania korporacyjne to m.in. urządzenia w technologii Over IP, umożliwiające wydajne zarządzanie infrastrukturą IT z dowolnego miejsca na świecie. Seria produktów audio-wideo obejmuje rozwiązania do zastosowań domowych i profesjonalnych w firmach, placówkach edukacyjnych i zdrowotnych, sklepach oraz kinach domowych. 

BizTech Konsulting SA jest firmą informatyczną z 17-letnim doświadczeniem, świadczącą usługi informatyczne głównie w obszarach: outsourcingu, bezpieczeństwa, wsparcia technicznego i edukacji. Od 21 sierpnia 2017 roku spółka notowana jest na NewConnect – symbol BTK.

/Na podst. informacji prasowej 


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Reklama

Komentarze

    Reklama