Reklama

Polityka i prawo

Zostań Latarnikiem Polski Cyfrowej

Fot. Pixabay
Fot. Pixabay

Trwa rekrutacja do projektu „Latarnicy2020.pl”, którego celem jest podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców siedmiu województw, w tym także Opola i okolic.

Stowarzyszenie „Miasta w Internecie” prowadzi rekrutację Latarników Polski Cyfrowej, którzy będą pracowali jako edukatorzy z osobami powyżej 44 roku życia. Każdy z Latarników zostanie przeszkolony, podpisze umowę zlecenia oraz przez cały okres realizacji projektu (20 miesięcy) będzie otrzymywać atrakcyjne wynagrodzenie.

W wyniku działań projektowych 250 trenerów przeszkoli przeszło 29 tys. osób z kompetencji cyfrowych tj. z podstawowej obsługi komputera, korzystania z e-usług publicznych i in. Ponadto działania projektu poprzez promocję i prezentację szerokich możliwości wykorzystania Internetu w codziennym życiu wspierać będą korzystanie z Internetu przez dorosłych.

Szczegółowe warunki rekrutacji zawarte są w regulaminie rekrutacji: https://tiny.pl/tcbxl oraz w pakiecie informacyjnym: https://tiny.pl/tdv14. Zgłoszenia można dokonać wyłącznie poprzez formularz: https://forms.gle/YiZrvDZGsnMrkDyr9. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli (01.09.2019 r.) do końca dnia.

Osoba do kontaktu: Katarzyna Kajmowicz ([email protected], tel. 797590419)

Reklama

Komentarze

    Reklama