Reklama

Polityka i prawo

Żaryn pełnomocnikiem rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP

Autor. Fot. Marta Rachwalska/InfoSecurity24.pl

Premier Mateusz Morawiecki powołał w piątek Stanisława Żaryna na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Premiera. Jednocześnie wyznaczył go na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP - poinformował PAP rzecznik rządu Piotr Müller.

Reklama

"Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał z dniem 9 września Stanisława Żaryna na funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Premiera. Jednocześnie wyznaczył go na pełnomocnika rządu ds. bezpieczeństwa przestrzeni informacyjnej RP, o którym mowa w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 11 sierpnia 2022 roku" - przekazał rzecznik rządu PAP.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Stanisław Żaryn do tej pory pełnił w KPRM stanowisko dyrektora Departamentu Bezpieczeństwa Narodowego obsługującego ministra koordynatora służb specjalnych. Jednocześnie pełnił funkcję rzecznika prasowego ministra koordynatora.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama