Reklama

Polityka i prawo

Startuje Akademia Liderów IT

Fot. piqsels.com/CC 0
Fot. piqsels.com/CC 0

Akademia IT to nowy, cotygodniowy bezpłatny cykl merytorycznych spotkań i rozmów o branży IT dla branży IT. To nowe miejsce na cyfrowej mapie spotkań, które łączy wszystkich resellerów, integratorów, producentów, dystrybutorów oraz pasjonatów nowych technologii w społeczność budująca merytoryczną wiedzę i wspierającą rozwój biznesu IT w Polsce. Patronat nad wydarzeniem objął CyberDefence24.pl.

Akademia wystartowała 4 czerwca 2020r., a pierwsze 2 podcasty można zobaczyć na platformach LinkedInYouTube oraz www.cleverly.pl.

Spotkania odbywają się on-line w każdy czwartek o godz. 14:44.

Rejestracja i zapowiedzi kolejnych wydarzeń na stronie https://akademia-it.gr8.com/.

Inicjatorami projektu są Grzegorz Wilk (CLEVERly) oraz Robert Posłajko (adLIONS), którzy od ponad 12 lat budują strategie sprzedaży IT, zarządzają projektami IT, tworzą  kampanie marketingowe, prowadzą projekty lead generation, budują społeczności użytkowników IT. Do projektu dołączył Partner współpracujący, Przemysław Kucharzewski (Enterprise-IT), posiadający 25 lat doświadczenia w zakresie budowy kanałów sprzedaży, marketingu i PR, rozwoju biznesu producentów i dystrybutorów IT na rynkach lokalnych i międzynarodowych.

Celem Akademii IT jest budowa społeczności zaangażowanej w dyskusję nad obecną i przyszłą sytuacją polskiej branży IT. Tematyka spotkań obejmie zagadnienia takie jak analiza trendów i wyzwań w sprzedaży, zasady skutecznego marketingu, dobre praktyki budowania relacji z klientem czy procesy skutecznego generowania leadów. Akademię będą wspierać ponadto eksperci ze świata IT, biznesu czy mediów.

Akademia odpowiada na trudne pytania, analizując trendy i zmiany ekonomiczne takie jak:

  • jak firmy IT mogą poradzić sobie w czasie kryzysu i jak zmieni się ich model pracy,
  • jakie działania powinien podjąć producent i reseller, aby przygotować skuteczną strategię „wyjścia na prostą” po pandemii,
  • jak przygotować strategię wzmocnienia portfolio IT i rozpoznać nowe obszary rozwoju biznesu,
  • jak budować skuteczne strategie generowania leadów,
  • czy i w jaki sposób zmieni się podejście producentów IT do współpracy z resellerami,
  • relacje a psychologia w biznesie – kim jest sprzedawca IT w czasach kryzysu i po.

Wszyscy uczestnicy Akademii IT wraz z jej rozwojem skorzystają z pakietów korzyści, które obejmą vouchery na zakup rozwiązań IT, dostęp do ekskluzywnego intranetu z wiedzą, konsultacje z ekspertami IT dotyczące analizy i rozwoju biznesu czy wartościowych nagród.

Udział w Akademii jest bezpłatny.

image

Komentarze