Reklama

Polityka i prawo

SECURITY CASE STUDY 2020 (SCS 2020) – Konferencja IT Security

graf. organizator
graf. organizator

Poznaj techniczną oraz praktyczną stronę cyberbezpieczeństwa!  SCS każdego roku przyciąga setki uczestników społeczności IT Security, bo jest inspirującym, poszerzającym horyzonty zawodowe wydarzeniem. Przekłada się na zwiększenie kompetencji, pozwala poznać nowe trendy, metody i technologie zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa. Agenda SCS jest odpowiedzią na aktualne potrzeby rynku IT security w Polsce. Zawiera wykłady cenionych ekspertów, techniczne prezentacje zazwyczaj w cenionej formule przedstawiania studiów przypadków

SCS skupia menedżerów i dyrektorów IT, szefów działów bezpieczeństwa (CISO /CSO), osoby odpowiedzialne za administrowanie sieciami i systemami IT, szefów działów audytu, konsultantów i ekspertów bezpieczeństwa informacji, przedstawicieli służb mundurowych, specjalistów ds. bezpieczeństwa teleinformatycznego, specjalistów ds. kryminalistyki oraz oczywiście pasjonatów i entuzjastów IT. 

Zarezerwuj w kalendarzu termin 10-11 września, dołącz do grona ekspertów i entuzjastów IT security!

Tegoroczna edycja ze względu na bezpieczeństwo i komfort uczestników odbędzie się w Wirtualnym Centrum Konferencyjnym. Organizatorzy zadbają o to, aby odwzorować konferencję taką, jaką ją zapamiętaliśmy z poprzednich edycji. SCS 2020 to 3 sceny tematyczne: SCS PRO, SCS OPEN i SCS VENDORS a także specjalistyczne warsztaty oraz duża hala SCS EXPO.

SCS  2020 to również networking! Uczestnicy będą mogli spotkać się wzajemnie za pośrednictwem awatarów, porozmawiać zarówno w większym gronie jak i indywidualnie spotkać się w specjalnie wyznaczonych strefach networkigowych. Oczywiście nie zabraknie treściwych dyskusji, konkursów i innych atrakcji proponowanych przez wystawców. Czy to nie brzmi zachęcająco! Mamy nadzieję, że po raz kolejny dołączą Państwo do wyjątkowego wydarzenia, jakim z pewnością będzie konferencja Security Case Study 2020. 

Od kilku dni trwa już rejestracja Early Bird! SCS przy zachowaniu wysokiej jakości merytorycznej prezentacji nigdy jeszcze nie był tak tani! 

https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/

Redakcja CyberDefence24.pl objęła patronat medialny nad wydarzeniem.

Nasi czytelnicy mają możliwość skorzystania z 15 procentowej zniżki na podstawie kodu:

CyberDefence24_SCS2020_15


Więcej informacji na www.securitycasestudy.pl

lub social media: facebook, twitter i linked-in

Informacja prasowa organizatora.

Komentarze