Reklama

Polityka i prawo

POCIĄG INNOWACJI – TRAIN OF INNOVATION

Fot. Travelarz/Wikipedia Commons/CC 3.0
Fot. Travelarz/Wikipedia Commons/CC 3.0

Innowacje i start-upy to nasza wspólna przyszłość. Zapraszamy do udziału w „Pociągu Innowacji”, wyjątkowym projekcie Ambasady Izraela w Polsce, PKP Intercity S.A., Fundacją Impact oraz Start-Up Nation Central. Projekt odbywa się pod partonatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii

W trakcie 2,5 godzinnej podróży „Pociągiem Innowacji” pomiędzy Warszawą a Krakowem na Impact’18 odbędą się otwarte wykłady, indywidualne spotkania z liderami w dziedzinie innowacji i start-upów. Będzie to też okazja, by wymienić się doświadczeniami, zainspirować się i pozyskać know-how od znamienitych ekspertów z Polski i Izraela.

"Pociąg Innowacji" odjedzie z Warszawy Centralnej do Krakowa Głównego o godzinie 7:44 (EIC 1323 Norwid) w dniu rozpoczęcia kongresu Impact’18, czyli 13 czerwca. Osoby, które uzyskają wejściówki na Impact’18 (https://pass.impactcee.com/pass) i będą posiadały bilet na poranny pociąg (https://www.intercity.pl/pl/) będą miały możliwość aplikowania o wejście do specjalnych, dedykowanych wydarzeniu wagonów.

Uwaga! Ilość miejsc w „Pociągu do Innowacji” jest ograniczona. Zgłoszenia  przyjmowane są po zalogowaniu się na platformę poprzez https://impactcee.com/pl/start/

Projekt „Pociąg Innowacji” jest zwieńczeniem współpracy pomiędzy Polską i Izraelem w ciągu ostatnich 4 lat, na którą składały się różnorodne aktywności – delegacje pomiędzy naszymi krajami, warsztaty, wykłady na uniwersytetach, współpraca biznesowa. Mamy nadzieję, że efekty wspólnej podróży Polaków i Izraelczyków „Pociągiem Innowacji” będziemy obserwować przez długie lata.

Zapraszamy w podróż „Pociągiem Innowacji”!

Więcej informacji na stronie Ambasady Izraela: www.israel.pl
oraz na facebooku: https://www.facebook.com/events/17325916669501

Komentarze