Reklama

Polityka i prawo

Internetowa oszustka odnaleziona …. w wersalce

fot. needpix.com
fot. needpix.com

Internetowa oszustka wystawiająca na portalach aukcyjnych przedmioty, których nie posiadała została ujęta przez warszawskich policjantów. Funkcjonariusze odnaleźli kobietę w … wersalce.

Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą i korupcję wspólnie z funkcjonariuszami z wydziału kryminalnego zatrzymali 30-letnią kobietę, która podejrzewana była o oszustwa na portalach aukcyjnych. Co więcej kobieta poszukiwana była trzema nakazami doprowadzenia i listem gończym za popełnione przestępstwa – informuje policja z warszawskiego Żoliborza.

Kobieta była poszukiwana już od dłuższego czasu. Podejrzana na portalu aukcyjnym wystawiała do sprzedaży artykuły dziecięce, którymi nie dysponowała – swoje aukcje okraszała zdjęciami towarów zaczerpniętymi z sieci.

Warszawscy funkcjonariusze po uzyskaniu informacji, że podejrzana przebywa w jednym z mieszkań na terenie Warszawy, pojechali pod wytypowany adres. Kobieta w dość nietypowy sposób próbowała ukryć się przed policjantami – wykorzystując do tego pojemnik na pościel w wersalce.

Zatrzymana usłyszała trzy zarzuty za doprowadzenie pokrzywdzonych do niekorzystnego rozporządzenia mieniem, za co grozi jej kara do 8 lat pozbawienia wolności. Po czynnościach została przetransportowana do zakładu karnego, gdzie spędzi 2 lata – poinformowała  warszawska Policja.

Reklama

Komentarze

    Reklama