Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Strategia cyfryzacji państwa. W czwartek konsultacje społeczne

Konsultacje społeczne ministerstwa cyfryzacji
Wydarzenie będzie transmitowane na żywo.
Autor. Ministerstwo Cyfryzacji / gov.pl

W czwartek 20 czerwca na Stadionie Narodowym w Warszawie odbędą się konsultacje społeczne organizowane przez Ministerstwo Cyfryzacji. Będziemy śledzili je na bieżąco.

„Otwarte konsultacje związane z pracami nad strategią cyfryzacji państwa są bardzo ważnym głosem doradczym pomagającym uwzględnić potrzeby obywateli” – informuje Ministerstwo Cyfryzacji na rządowej stronie.

Rejestracja uczestników już się zakończyła, ale wydarzenie będzie można oglądać online. Nadal można też przesyłać pomysły i uwagi w formie pisemnego stanowiska na adres [email protected].

Czytaj też

Reklama

6 paneli dyskusyjnych

Wydarzenie potrwa od 8 do 17:30. W tym czasie odbędzie się 6 paneli dyskusyjnych w dwóch blokach. Konsultacje rozpoczną się od wystąpienia wicepremiera i ministra cyfryzacji Krzysztofa Gawkowskiego. Poniżej przedstawiamy godzinowy plan:

  • 9:15 - 9:35 Wystąpienie wprowadzające - Wicepremier Krzysztof Gawkowski,
  • 9:40 - 11:20 Dyskusja: Cyfrowe państwo (blok 1); Dyskusja: Cyberbezpieczeństwo – administracji, biznesu i obywateli (blok 2),
  • 12:00 - 13:40 Dyskusja: Nowe technologie. Sztuczna inteligencja, technologie przełomowe, deep tech (blok 1); Dyskusja: Cyfrowe kompetencje i kadry (blok 2),
  • 14:40 - 16:20 Dyskusja: Łączność (blok 1); Dyskusja: Dane (blok 2),
  • 16:30 - 17:30 podsumowanie wniosków z 6 paneli dyskusyjnych.

Redakcja CyberDedefence24.pl będzie śledziła wydarzenie na bieżąco.

/MBL

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama