Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Ruszył nowy kanał YouTube redakcji CyberDefence24. O cyberbezpieczeństwie dla każdego

Oficjalnie od poniedziałku 17 kwietnia br. rusza nowy kanał redakcji CyberDefence24.pl na platformie YouTube.
Oficjalnie od poniedziałku 17 kwietnia br. rusza nowy kanał redakcji CyberDefence24.pl na platformie YouTube.
Autor. Grupa Defence24

Oficjalnie od poniedziałku 17 kwietnia br. rusza nowy kanał redakcji CyberDefence24.pl na platformie YouTube. Pojawią się na nim materiały poświęcone cyberbezpieczeństwu, technologii, sztucznej inteligencji. Realizowane będą dotychczasowe formaty oraz całkowicie nowe produkcje.

Reklama

Kanał CyberDefence24 został stworzony od podstaw, wcześniej redakcja publikowała swoje materiały w ramach kanału Grupy Defence24. Ostatecznie treści wideo dla miłośników cyberbezpieczeństwa oraz każdej osoby, która chciałyby wiedzieć, jak bezpiecznie korzystać z sieci - zostały wydzielone.

Reklama

W planach jest kilka nowych formatów oraz kontynuacja dobrze już znanych: „Sk@ner” oraz „Prosto o cyber”, w ramach którego goście odcinka tłumaczą w przystępny sposób zasady cyberbezpieczeństwa i tajniki branży.

Nowa produkcja „Pułapki sieci”

Natomiast w najbliższy czwartek 20 kwietnia o 20.00 premierę będzie miał odcinek nowego cyklu Michała Górskiego: „Pułapki sieci”. Jego gościem będzie Tomasz Rożek, dziennikarz naukowy, doktor nauk fizycznych i założyciel Fundacji „Nauka. To Lubię”. Rozmowa dotyczy sztucznej inteligencji, ChatuGPT i tego, co czeka nas w przyszłości.

Reklama
  • Uruchamiamy nowy kanał na YouTube redakcji CyberDefence24, gdzie będziemy publikowali treści w ramach serii, które tworzyliśmy do tej pory oraz zupełnie nowych produkcji. Naszym celem jest proponowanie atrakcyjnych materiałów o cyberbezpieczeństwie dla każdego, by przekonać internautów, że dotyczy ono każdego - nie tylko wtedy, kiedy dojdzie do np. wycieku naszych danych. Zapraszamy do śledzenia nowego cyklu „Pułapki sieci”, kontynuujemy „Prosto o cyber” oraz „Skaner”. Będziemy na bieżąco – w krótkiej i atrakcyjnej formie – komentować bieżące wydarzenia i newsy ze świata cyber. W najbliższym czasie pojawi się też zupełnie nowy format, o którym na razie nie możemy jeszcze mówić - zapowiada Nikola Bochyńska, redaktor naczelna CyberDefence24.pl.

Serwis CyberDefence24.pl to wiodący polski portal poruszający problematykę cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i technologii, którego celem jest informowanie i edukowanie odbiorców w tej dziedzinie. Dziennikarze portalu codziennie dostarczają unikalne treści: najważniejsze wiadomości z branży, raporty i komentarze oraz rozmawiają z ekspertami, by przybliżać tematy związane z ochroną danych, prywatnością i innowacjami, również w kontekście gospodarczym i politycznym.

Portal należy do Grupy Defence24, w skład której wchodzi największy serwis poświęcony wojskowości: Defence24.pl, a także: InfoSecurity24.pl, Energetyka24.com i Space24.pl. Kanał redakcji CyberDefence24.pl można obserwować tutaj .

Reklama

Komentarze (1)

  1. Chinol

    Bylo gdzies kiedys pytanie - jakie tematy intersuja czytalnikow - Zgaszam Edwadra Swondna "No Pleca to Hide- gdzie opisuje jak np w POlsce USa podsluchwalo ok 3 milnow rozmow telefonicznych DZIENNIE (ok 71 milnow miesiecznie) Dane z 2014- Podaje tez dziesatki inncyh ciekawych widmsoci. O Wplwie USa na intremet, na Smartfony, na FB Twotera. Ksiazka jest genialna i MUST SEE dla kazdego kto mysli ...polecam i zachecam jakis reportarz...

Reklama