Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Najlepsza praca dyplomowa z zakresu cyberbezpieczeństwa. Rusza konkurs im. Mariana Rejewskiego

Autor. MON/ materiały prasowe

Minister Obrony Narodowej ogłosił kolejną, IV edycję konkursu o nagrodę im. Mariana Rejewskiego na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii.

Reklama

Cyberbezpieczeństwo ma być dla resortu obrony narodowej jednym z priorytetowych obszarów działania, dlatego zdecydowano się wyróżnić autorów najlepszych prac na temat tego obszaru. W ten sposób rząd chce popularyzować wiedzę, budować świadomość i zainteresowanie oraz inspirować środowisko akademickie do prowadzenia badań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Reklama
Autor. MON/ materiały prasowe
Reklama

Konkurs na najlepsze prace będzie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

  • I. na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką i magisterską;
  • II. na najlepszą rozprawę doktorską.

Uczestnikami konkursu w I kategorii mogą być osoby, które nie wcześniej niż 1 października 2019 roku obroniły pracę inżynierską, licencjacką lub magisterską na uczelni, która ma siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Z kolei uczestnikami konkursu w II kategorii mogą być osoby, które obroniły nie wcześniej niż 1 października 2018 roku, rozprawę doktorską, na podstawie której podmiot z siedzibą na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, nadał stopień naukowy doktora.

Złożone do konkursu prace mogą być przygotowane w języku polskim i po raz pierwszy – również w języku angielskim.

Autorzy prac powinni dokonać zgłoszenia do 12 sierpnia 2022 roku w formie papierowej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie dostępnym na stronie: cyber.mil.pl. Łączna pula nagród w konkursie wynosi 50 tys. zł.

Czytaj też

/Na podst. informacji prasowej

Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

Reklama

Komentarze

    Reklama