Reklama

Biznes i Finanse

Poczta Polska współpracuje z Vinted. Przesyłki do odbioru także w sieci punktów

fot. Henryk Borawski / Wikimedia Commons / https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en
fot. Henryk Borawski / Wikimedia Commons / https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

Od lipca br. Poczta Polska umożliwia klientom Vinted możliwość odbioru przesyłek kurierskich Pocztex także za pośrednictwem kanału Pocztex PUNKT (ponad 17 tys. punktów odbioru).

Reklama

Udogodnienia dla klientów Vinted, które wprowadza Poczta Polska mają być odpowiedzią na oczekiwania i wymagania osób korzystających z zakupów online. W wybranym przez siebie miejscu i czasie – mogą odebrać zamówione przesyłki kurierskie nie tylko w domu, ale także w szerokiej sieci punktów odbioru: placówkach pocztowych, sklepach sieci Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC i Delikatesy Centrum.

Reklama

"Vinted to ważny partner biznesowy Poczty Polskiej. Zależy nam na tym, aby jego Klienci mogli mieć dostęp do pełnego pakietu możliwości, jakie daje korzystanie z naszych usług. Punkty odbioru to wygoda, oszczędność czasu i komfort. Przesyłkę odbieramy tam, gdzie jest nam po drodze, w dogodnym dla siebie czasie. Mam nadzieję, że mając dostęp do nowych funkcjonalności, sprzedający i kupujący przez Vinted jeszcze częściej będą wybierać Pocztę Polską" – mówi Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej.

Nadanie paczki w punkcie

Od kwietnia br. Poczta Polska umożliwia przekazanie przesyłek do nadania nie tylko w placówkach pocztowych, ale także w sieci Żabka. To partner spółki, który liczy łącznie około 13 tys. punktów.

Reklama

Paczki można nadawać w Żabkach od poniedziałku do soboty, od godzin porannych aż do późnego wieczora, a w niektórych sklepach – także w niedzielę.

W ramach kampanii marketingowych promujących usługi kurierskie – prowadzonych m.in. z Vinted – Poczta Polska umożliwia korzystanie z usług Pocztex w niższych cenach.

Poczta Polska chce rozwijać swoje usługi dla rynku e-commerce. Jej flagowa usługa dla klientów korzystających z zakupów online to Pocztex, w ramach którego firma oferuje dostawy za pośrednictwem: Pocztex PUNKT, AUTOMAT i KURIER.

Nadawane za pośrednictwem Pocztex przesyłki można odebrać w sieci ponad 17 tys. punktów odbioru: w placówkach pocztowych, sklepach – Żabka, Biedronka, Lewiatan, ABC, Delikatesy Centrum, kioskach i salonikach prasowych RUCH, na stacjach paliw ORLEN oraz w automatach paczkowych.

Czytaj też

/Na podst. informacji prasowej

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama