Reklama

Biznes i Finanse

NCBiR wspiera opracowanie rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję i blockchain

Fot. Pixy.org/Domena publiczna
Fot. Pixy.org/Domena publiczna

Dyrektor Narodowego Centrum Badań i Rozwoju ogłasza konkurs na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych w ramach Strategicznego Programu Badań Naukowych i Prac Rozwojowych „Zaawansowane technologie informacyjne, telekomunikacyjne i mechatroniczne” – INFOSTRATEG.

Program INFOSTRATEG wspiera rozwój polskiego potencjału SI poprzez opracowanie rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję i blockchain, mających bezpośrednie zastosowanie w praktyce. Celem konkursu jest wyłonienie propozycji spełniających założenia przewidziane w Programie w celu określenia zakresu tematycznego oraz warunków konkursu na projekty zamawiane.

W konkursie na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych nie są przyznawane środki finansowe. Konkurs na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych skierowany jest wyłącznie do podmiotów administracji publicznej określonych w Regulaminie konkursu.

Nabór propozycji prowadzony jest od 23 lutego 2021 r. do 26 kwietnia 2021 r. do godz. 16.

Złożone propozycje będą podlegały weryfikacji warunków formalnych oraz ocenie merytorycznej, zgodnie z kryteriami określonymi w Regulaminie konkursu na propozycje zamówień rozwiązań wyzwań strategicznych.

AK/Informacja prasowa NCBIR

image

 

Reklama

Komentarze

    Reklama