Reklama

Biznes i Finanse

Eksmisja Twittera. Powodem niezapłacone rachunki

Autor. Fot. Jose Losada/Unsplash

Na podstawie decyzji sądu Twitter musiał opuścić swoje biuro w Boulder (Kolorado). To efekt niezapłaconych rachunków przez firmę Elona Muska.

Reklama

Doniesienia o niezapłaconych rachunkach Twittera pojawiały się w przestrzeni medialnej już od kilku miesięcy. Chociażby w lutym startup Writer Inc. pozwał firmę Muska za brak dokonania płatności za wykonaną usługę.

Reklama

Jak wskazywało CNBC, w ostatnich miesiącach, podmiotów skarżących Twittera było znacznie więcej. W tym gronie znalazły się takie firmy jak: Columbia REIT, Private Jet Services Group, Blueprint Studios Trends, Innisfree M&A oraz Analysis Group, czyli organ świadczący usługi konsultingowe związane ze sporami sądowymi na rzecz Twittera.

Czytaj też

Eksmisja do lipca

W przypadku biura w Boulder, mieszczącego się około 28 mil od Denver, Twitter nie płacił za wynajem biura od marca. Jak podaje TechCrunch, w maju firma została pozwana przez właściciela obiektu, a 31 maja sędzia wydał zarządzenie, że miejscowy szeryf ma doprowadzić eksmisję Twittera do końca lipca.

Reklama

Okazuje się, że to nie koniec kłopotów Twittera. „Denver Business Journal" opisał też sprawę firmy sprzątającej, która domaga się od firmy technologicznej prawie 100 tysięcy dolarów za wykonane i nieopłacone dotychczas usługi.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama