Reklama

Armia i Służby

Prace dyplomowe na medal! MON ogłasza konkurs dla studentów i doktorantów

fot. publicdomainpictures.net
fot. publicdomainpictures.net

Minister Obrony Narodowej ogłosił III edycję konkursu o Nagrodę im. Mariana Rejewskiego za najlepszą pracę  inżynierską, licencjacką, magisterską i rozprawę doktorską poświęconą cyberbezpieczeństwu i kryptologii.

Cyberbezpieczeństwo jest dla resortu obrony narodowej jednym z priorytetowych obszarów działania, dlatego ponownie chcemy wyróżnić autorów najlepszych prac, popularyzować wiedzę, budować świadomość i zainteresowanie oraz inspirować środowisko akademickie do prowadzenia badań i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.

Konkurs zostanie przeprowadzony w dwóch kategoriach:

  1. na najlepszą pracę inżynierską, licencjacką i magisterską;
  2. na najlepszą rozprawę doktorską.

Do udziału w konkursie w kategorii I zapraszamy osoby, które obroniły pracę inżynierską, licencjacką lub magisterską nie wcześniej niż dnia 1 października 2019 r. 

Uczestnikami konkursu w kategorii II mogą być osoby, które obroniły, nie wcześniej niż dnia 1 października 2018 r., rozprawę doktorską, na podstawie której nadany został stopień naukowy doktora. 

Prace zgłaszane do konkursu muszą być napisane w języku polskim i wpisywać się w szeroko rozumianą tematykę cyberbezpieczeństwa lub kryptologii.

Łączna pula nagród w konkursie wynosi 43.000 zł.

Autorzy prac powinni dokonać zgłoszenia do dnia 16 sierpnia 2021 r. w formie papierowej lub elektronicznej. Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym Regulaminie, dostępnym również na stroniewww.cyber.mil.pl/edycjaiii/.

Informacja prasowa MON

image

 

Reklama

Komentarze

    Reklama