Reklama

Armia i Służby

Polska zbrojeniówka potrzebuje sztucznej inteligencji

siemens zbrojeniówka
Polska zbrojeniówka ma potencjał. Sztuczna inteligencja może pomóc go wykorzystać.
Autor. Defence24

Polski przemysł zbrojeniowy może być efektywniejszy dzięki technologii sztucznej inteligencji. To dzięki niej m.in. wzrastają moce produkcyjne. Branża potrzebuje nowoczesnych rozwiązań.

Materiał sponsorowany

Przemysł obronny musi iść z duchem czasu, aby spełniać oczekiwania swoich klientów. Jednym z innowacyjnych rozwiązań, które wchodzą do branży są narzędzia wykorzystujące technologię VR

Dzięki nim możliwe jest usprawnienie wielu procesów, co przekłada się na efektywność całej produkcji. W ten sposób firma jest w stanie zaoszczędzić 40 proc. czasu, licząc od etapu przygotowania do wprowadzenia produktu na rynek.

Czytaj też

Reklama

Do tego dochodzi technologia sztucznej inteligencji. To ona sprawia, że zbrojeniówka zyskuje dodatkową moc produkcyjną. Wyzwaniem jest jednak pozyskanie kadry specjalistów, którzy będą odpowiedzialni za działanie tych innowacyjnych rozwiązań. 

Jak wygląda cyfryzacja polskiej branży przemysłu obronnego? Na co należy postawić? O tym rozmawiamy z Robertem Chmielewskim, Sales Executive, Siemens Digital Industries Software.

Czytaj też

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na:[email protected].

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama