Reklama

Armia i Służby

Czy CHARLIE CRP podniósł poziom cyberbezpieczeństwa w Polsce? [WIDEO]

Autor. Martin Abegglen/Flickr/CC BY-SA 2.0 / Rządowe Centrum Bezpieczeństwa (@RCB_RP)/Twitter / Modyfikacje: CyberDefence24.pl

Czynnik ludzki jest najważniejszy w zakresie cyberbezpieczeństwa. Zdiagnozowaliśmy ten problem i próbujemy mu przeciwdziałać - stwierdził płk Łukasz Jędrzejczak, zastępca Dowódcy Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni.

Reklama

„(...) Wszyscy żyjemy w cyfrowym świecie. Cyfrowe przestępstwa i oszustwa spotykają codziennie każdego z nas. Musimy poznawać nowe metody i musimy wiedzieć, jak cyberprzestępcy chcą nas oszukać" - powiedział płk Łukasz Jędrzejczak w CyberDefence24.

Reklama

Czytaj też

Reklama

Czy stopień alarmowy CHARLIE-CRP podniósł poziom cyberbezpieczeństwa w Polsce? Jak na nasze bezpieczeństwo w sieci wpływa wojna w Ukrainie? Czy możemy spodziewać się rosnącej liczby cyberzagrożeń? Zapraszamy do zapoznania się z naszym materiałem.

YouTube cover video

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

/MG

Komentarze