Reklama

Social media

Awaria Twittera. Co się dzieje?

twitter awaria
Fot. Solen Feyissa/Wikimedia Commons/CC2.0 / Modyfikacje: CyberDefence24.pl

W czwartek w godzinach wczesnopopołudniowych pojawiły się poważne problemy z działaniem Twittera. Użytkownicy korzystający z platformy masowo zgłaszają problemy związane z m.in. logowaniem.

W serwisie Downdetector pojawiają się kolejne zgłoszenia dotyczące awarii popularnej platformy mediów społecznościowych. W Polsce nagły wzrost liczby informacji odnotowano w okolicach godz. 13:45.

błąd twittera
Fot. CyberDefence24.pl

Internauci podają, że zostali wylogowani z Twittera i nie mogą ponownie wejść na swoje konto. Inni wskazują, że nie pojawiają się nowe wpisy, a w zamian wyświetlany jest komunikat "Coś poszło nie tak".

awaria twitter
Fot. Twitter/CyberDefence24.pl

Po odświeżeniu strony pojawia się wymowna grafika (lód z kolorową posypką, który upadł na ziemię) od Twittera z dopiskiem: "Ja krzyczę. Ty krzyczysz. Wszyscy krzyczymy... żeby wreszcie naprawić tę stronę. Żarty się skończyły, wkrótce wszystko naprawimy".

Specjaliści NetBlocks, zajmujący się monitorowaniem sieci i jej zakłócaniem, wskazują, że awaria Twittera ma charakter międzynarodowy.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze