Reklama

Social media

5 listopada odbędzie się The Hack Summit 2021. Warsztaty i debaty wokół bezpieczeństwa w IT

The Hack Summit/ materiały prasowe
The Hack Summit/ materiały prasowe

The Hack Summit 2021, wydarzenie dotyczące obszaru IT Security, składające się z konferencji, warsztatów oraz ITSec Expo – targów produktów i usług organizowane przez Fundację Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni odbędzie się 5 listopada br. 

W piątek, 5 listopada odbędzie się konferencja The Hack Summit, kontynuacja wydarzenia What the H@ck pod nową marką. To konferencja z obszaru IT Security, adresowana do osób związanych z branżą cyberbezpieczeństwa, a także programistów, architektów, przedstawicieli kadry zarządczej oraz również wszystkich pozostałych zainteresowanych tym obszarem.

W agendzie można znaleźć 10 ścieżek tematycznych, z takich obszarów jak m.in. red teaming (attack), blue teaming (defense), threat hunting, OSINT & forensics, software development lifecycle security (SDLC security), SecOps, SysOps / DevOps / Cloud security, IT compliance, IT risk, privacy, IT governance.

Łącznie na uczestników będzie czekało ponad 120 wystąpień przygotowanych przez praktyków i ekspertów oraz przedstawicieli środowisk naukowych. Wszystkie prelekcje będą dostępne również w formie nagrań VoD – możliwych do obejrzenia w dowolnym momencie, jeszcze przez 3 miesiące po wydarzeniu. W dniu wydarzenia odbędą się także interaktywne sesje Q&A oraz panele dyskusyjne z prelegentami.

Istnieje także możliwość wzięcia udziału w praktycznych warsztatach prowadzonych przez doświadczonych trenerów z Polski i zagranicy.

W takcie wydarzenia, uczestnicy będą mieli również możliwość odwiedzenia stoisk sponsorów i partnerów na wirtualnej hali wystawienniczej. Warto zobaczyć jakie produkty, usługi lub oferty rekrutacyjne oferują czołowe organizacje z obszaru IT Security.

Organizatorami wydarzenia są: Fundacja Academic Partners oraz Narodowe Centrum Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni (NCBC).

Redakcja CyberDefence24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Więcej informacji można znaleźć na stronie: thehacksummit.com/.


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Komentarze