Reklama

Polityka i prawo

SECURITY CASE STUDY 2018

Fot. SecurityCaseStudy2018
Fot. SecurityCaseStudy2018

W Warszawie, w dniach 13-14 września, w Hotelu Sound Garden odbędzie się V edycja konferencji poświęconej Bezpieczeństwu Teleinformatycznemu i Informatyce Śledczej – SECURITY CASE STUDY 2018. 

SECURITY CASE STUDY (SCS) – to jedna z większych konferencji w Polsce, dotyczących IT Security.
SCS to: 5 ścieżek tematycznych, konkurs CTF (Capture the Flag), specjalistyczne warsztaty oraz EXPO wiodących firm branży IT Security.

Ścieżki konferencji SCS 2018:

  • SCS PRO – IT Security, cyberbezpieczeństwo 
  • SCS URDI – informatyka śledcza
  • SCS INFOOPS – ścieżka dedykowana zagadnieniom operacji informacyjnych w cyberprzestrzeni
  • SCS OPEN – prelekcje, część wystawiennicza i stoiska partnerskie (część bezpłatna)  
  • ELEVATOR PITCH czyli otwarta scena, na której będzie można w luźniejszej formie przedstawić swój projekt, produkt czy też ideę (część bezpłatna)
  • konkurs CTF (Capture the Flag), każda drużyna może spróbować swoich sił, dla trzech pierwszych drużyn nagrody pieniężne (część bezpłatna).

Już teraz można zgłaszać swój bezpłatny udział w SCS EXPO, SCS ELEVATOR PITCH oraz SCS FREE lub płatny korzystająć z pełnej oferty wydarzenia wypełniając formularz rejestracyjny znajdujący się na stronie

https://www.securitycasestudy.pl/rejestracja/

SCS 2018 to także specjalistyczne warsztaty – w tym warsztat prowadzony przez Paulę Januszkiewicz topową prelegentkę na wielu światowych konferencjach jedną z dwóch osób w Polsce, która należy do programu Microsoft Security Trusted Advisor, osobę opiniotwórczą w obszarze bezpieczeństwa IT, uhonorowaną tytułem MVP Enterprise Security.

SECURITY CASE STUDY to spotkanie społeczności IT Security przyciągające setki uczestników. To inspirujące, poszerzające horyzonty zawodowe wydarzenie. Z całą pewnością przełoży się na zwiększenie kompetencji, pozwoli poznać nowe trendy, metody i technologie zapewniające wyższy poziom bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat konferencji, stale uzupełnianą agendę oraz możliwość rejestracji bezpłatnej i płatnej on-line można znaleźć na stronie wydarzenia: www.securitycasestudy.pl

Dla czytelników Cyberdefence24 mamy również 15 procentową zniżkę na rejestrację uprawniającą do uczestnictwa w płatnej ścieżce. Kod "cd24_SCS18_15".

Reklama

Komentarze

    Reklama