Reklama

Polityka i prawo

Premier powołał wiceministrów rozwoju i technologii

Fot. Ministerstwo Rozwoju i Technologii
Fot. Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Prezes Rady Ministrów Mateusz Morawiecki powołał Andrzeja Guta-Mostowego i Grzegorza Piechowiaka na sekretarzy stanu oraz Olgę Semeniuk i Marka Niedużaka na podsekretarzy stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii.

17 sierpnia 2021 r. premier Mateusz Morawiecki powołał Andrzeja Guta-Mostowego na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii - poinformowało na swojej stronie internetowej MRiT. Od 19 listopada 2020 r. Gut-Mostowy pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

17 sierpnia 2021 r. premier Mateusz Morawiecki powołał Grzegorza Piechowiaka na stanowisko sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii - poinformował resort. Jak dodano, równocześnie jest on nadal Pełnomocnikiem Rządu ds. inwestycji zagranicznych. Od 19 stycznia 2020 r. pełnił on funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, a następnie w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.

17 sierpnia 2021 r. premier Mateusz Morawiecki powołał Olgę Semeniuk na stanowisko podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii - podano. Od 2 stycznia 2020 r. Semeniuk pełniła funkcję podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, a następnie w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii. Semeniuk pełni też funkcję Pełnomocnika Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Resort wskazał na swoim Twitterze, że Premier Mateusz Morawiecki powołał Marka Niedużaka na podsekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju i Technologii. Niedużak od 19 stycznia 2020 r. pełnił funkcję sekretarza stanu w Ministerstwie Rozwoju, Pracy i Technologii.


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

 

Źródło:PAP

Komentarze