Reklama

Polityka i prawo

Polska ’25 - strategie i praktyki cyfrowej transformacji

Fot. Forum Teleinformatyki
Fot. Forum Teleinformatyki

Istotą nowoczesnego państwa jest sprawność i skuteczność działania na wszystkich polach oraz przyjazność i przejrzystość dla obywatela. Osiągnięcie tego celu zależne jest od precyzyjnie zaplanowanej i konsekwentnie realizowanej cyfrowej transformacji państwa oraz tworzonych sprawnie działających systemów informacyjnych państwa i obywatela. Starannie planowane i realizowane procesy modernizacyjne muszą wykorzystywać nowe metody, narzędzia i usługi, powinny także powstawać w wyniku efektywnej współpracy administracji publicznej, przedsiębiorców i obywateli. 

Forum adresowane jest do środowisk najbardziej zainteresowanych i zaangażowanych w modernizację funkcjonowania państwa. W ubiegłym roku w Forum uczestniczyło 495 specjalistów z administracji publicznej, środowiska akademickiego, przemysłu teleinformatycznego, ubezpieczeniowego, bankowego, stowarzyszeń społecznych i izb gospodarczych.

Jubileusz 25-lecia Forum Teleinformatyki będzie okazją do podsumowania tego, ile osiągnęliśmy w zakresie informatycznej modernizacji państwa i jednocześnie uzmysłowienia sobie błędów, jakich nie udało się uniknąć.

Dwudniowe obrady to: 9 sesji tematycznych i zamykający obrady Forum, kocioł dyskusyjny. Forum odbędzie się w dniach 26-27 września 2019 r. w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym BOSS Warszawa-Miedzeszyn. Więcej informacji: www.forumti.pl 

Reklama

Komentarze

    Reklama