Reklama

Polityka i prawo

Pendrive anty 5G: drogi i ....nieskuteczny

Graf. Katarzyna Głowacka
Graf. Katarzyna Głowacka

Czy można kupić pamięć USB która chroni przed szkodliwymi skutkami oddziaływania sieci 5G? Tak! Jednak czy w rzeczywistości posiada ona takie właściwości? Oczywiście, że nie!

Brytyjska telewizja BBC informuje o niebywałej ofercie sprzedaży pamięci USB mającej chronić przed domniemanymi niebezpieczeństwami związanymi z wprowadzeniem sieci nowej generacji. Co więcej jak zapewnia sprzedawca, gwarantem skuteczności pendriva ma być rewolucyjna technologia kwantowa.

Jak na porządną ofertę przystało, można zakupić za jedyne 339.60 funtów brytyjskich, ale promocyjna cena obejmuje możliwość zakupu pakietu 3 sztuk za 958.80 funtów.

Brytyjska publiczna telewizja zapytała zatem ekspertów czym różni się ten rewolucyjny produkt posiadający zaledwie 128MB pojemności od innych produktów tego typu? Okazuje się, że jedynie okrągłą naklejką z napisem „5G”.

Po "prześwietleniu" sprzętu przez specjalistów, okazało się, że rewolucyjna technologia kwantowa, która miała zwalczać skutki sieci nowej generacji jest w rzeczywistości zwykłym pendrivem za około 5 funtów.

Reklama

Komentarze

    Reklama