Reklama

Polityka i prawo

CyberWeek, czyli podsumowanie tygodnia (22-26.03)

Fot. CyberDefence24.pl
Fot. CyberDefence24.pl

Tesla dostaje bana od chińskiego wojska. Stany Zjednoczone przygotowują się do cyberataków na Rosję, a brytyjska armia przedstawia ambitne plany reform. Sprawdź, czy wiesz co wydarzyło się w tym tygodniu!

Tesla podpadła chińskiemu wojsku

Chińska armia wprowadziła zakaz wjazdu do kompleksów wojskowych samochodom Tesli ze względu na obawy dotyczące bezpieczeństwa, związane z kamerami zainstalowanymi w pojazdach amerykańskiego producenta - poinformowała w poniedziałek agencja Bloomberga.

Pojazdy amerykańskiego koncernu znikną z chińskich baz wojskowychAmbitne plany brytyjskiej armii w cyberprzestrzeni

„Będziemy jedną z najbardziej zintegrowanych, cyfrowych i elastycznych sił na świecie” – zadeklarował Ben Wallace, minister obrony Wielkiej Brytanii.

„Zintegrowane i śmiercionośne”. Brytyjskie wojsko ma być cyberpotęgąRosję spotka kara za ingerencję w amerykańskie wybory

Stany Zjednoczone przygotowują serię cyberataków wymierzonych w Rosję. Operację miał już autoryzować prezydent - informują w środę amerykańskie media powołujące się na źródła w Białym Domu.

Cyberatak na Rosję nieunikniony? Biden miał autoryzować operacjęSiły zbrojne Izraela ujawniły za dużo...

W sieci udostępniono mapę przedstawiającą szczegółową lokalizację baz sił zbrojnych Izraela. Grafika pokazująca konkretny przebieg granic obszarów wojskowych została opublikowana na jednej z oficjalnych witryn izraelskiej armii „przez pomyłkę” – poinformował w czwartek rzecznik Sił Obronnych Izraela. Jak poważne skutki pociągnie za sobą incydent?

Ujawniono lokalizację baz wojskowych Izraela. „Pomyłka”, która nie miała prawa się wydarzyćKomentarze