Reklama

Polityka i prawo

Blockchain NeXt na Stadionie PGE Narodowym

Fot. TheDigitalArtist/Pixabay
Fot. TheDigitalArtist/Pixabay

Już 21 czerwca 2018 Blockchain NeXt na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Przyszłość branż, najlepsze polskie start-upy i szansa dla inwestorów.

Największe światowe autorytety i dyskusje o blockchainie z przedstawicielami wiodących marek przeplatane prezentacjami najlepszych polskich start-upów – to elementy konferencji Blockchain NeXt, która odbędzie się 21 czerwca 2018 r. na PGE Narodowym w Warszawie. Na imprezę zapraszają inwestorów MC2 Solutions i NeXtrope, platynowi sponsorzy wydarzenia.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób dostrzegających potencjał technologii blockchain, zwłaszcza związanych z dziedzinami, które dzięki nowej technologii zaczęły zmieniać swoje oblicze.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:

  • Sohail Munir, Smart Dubai
  • Miko Natsumura, BitBull Capital, San Francisco
  • Anna Streżyńska z MC2 Solutions, jednej z wiodących polskich firm działających w obszarze blockchain;
  • Viktor Wanli, współzałożyciel MC2 Solutions i twórca Kinguin – wiodącego globalnego rynku branży cyfrowej rozrywki;
  • Mateusz Mach, CEO blockchain house'u NeXtrope oraz Opus – pierwszej na świecie w pełni zdecentralizowanej platformy muzycznej;
  • Kai-Lung Hui, profesor University of Science and Technology w Hongkongu;
  • oraz inne autorytety reprezentujące największe brandy technologiczne.

 Wyłanianie najbardziej obiecujących start-upów

Na konferencję zaproszono 200 startupów, z czego 45 zostanie wyselekcjonowanych do udziału w konferencji. Rada Programowa wydarzenia, złożona z niezależnych ekspertów blockchain, wyłoni pięć najlepszych, które następnego dnia wezmą udział w Demo Day z inwestorami. Przewidziano również 9 pięciominutowych prezentacji projektów na scenie głównej.

Już wkrótce całkiem inaczej będziemy poruszać się w takich obszarach, jak administracja, bankowość, prawo czy biznes, ale i edukacja, handel czy kultura. W tej chwili postrzeganie blockchaina jest bardzo wąskie. Na Blockchain NeXt pokażemy, że powinniśmy widzieć w nim narzędzie otwierające nowe możliwości, a nie cel sam w sobie.

Anna Streżyńska, MC2 Solutions

Blockchain NeXt to przede wszystkim konkretne przykłady implementacji rewolucji, jaką na świecie stanowi technologia blockchain. Ostatni rok przyniósł wiele świetnych projektów bazujących na blockchainie, które ujrzały światło dzienne i przekonały do siebie setki tysięcy użytkowników. Większość z nich, zaprezentuje się właśnie na Blockchain Next.

Mateusz Mach, NeXtrope
Reklama

Komentarze

    Reklama