Reklama

Strona główna

O bezpieczeństwie urządzeń mobilnych w Barcelonie

  • Fot. BAE Systems

Podczas tegorocznego Mobile World Congress 2016 w Barcelonie firma G DATA zaprezentuje w jaki sposób kompleksowo chronić dane gromadzone na urządzeniach pracujących w systemach iOS i Android.

Hasło „mobilność jest wszędzie” jest tematem tegorocznego, najważniejszego spotkania branży telekomunikacyjnej – Mobile World Congress 2016 w Barcelonie, ktore się odbędzie w dniach od 22 do 25 lutego 2016 r.

Dziś do czatowania, surfowania i bankowości wykorzystujemy coraz częściej urządzenia mobilne. W samych Niemczech, 47 procent właścicieli smartfonów wykorzystuje je do „bankowania” (źródło: ING-DiBa). W Barcelonie G DATA zaprezentuje w jaki sposób kompleksowo chronić dane gromadzone na urządzeniach pracujących w systemach iOS i Android.

Najważniejsze prezentacje firmy G DATA podczas Mobile World Congress 2016 będą dotyczyły:

- G DATA Mobile Internet Security – właściciele smartfonów poznają możliwości kompleksowej ochrony swojej prywatności z nową odsłoną mobilnego antywirusa.
- Zintegrowany moduł VPN – by zagwarantować prywatność w cyfrowym świecie G DATA wprowadziła funkcję VPN do swoich mobilnych rozwiązań bezpieczeństwa.
- Bezpieczny czytnik kodów QR – w celu zapewniania ochrony przed cyberprzestępcami i złodziejami danych, został zintegrowany z filtrem antyphishingowym.

Reklama

Komentarze

    Reklama