Reklama

Strona główna

Joe Levy odpowiada za strategię globalną w Sophos

  • Fot. Hughes Defense Solutions

Już od blisko roku Joe Levy, będący uznanym specjalistą w dziedzinie bezpieczeństwa IT, kieruje globalną strategią Sophos, producenta rozwiązań bezpieczeństwa IT.

Swoje ponad dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji, Levy zdobywał m.in. jako CTO w Blue Coat Systems, po przejęciu przez firmę pioniera analizy bezpieczeństwa, Solera Networks, gdzie pełnił funkcję CTO od 2008 roku. Przed Solera, Levy był CTO w firmie SonicWALL (przejętej przez firmę Dell), gdzie przewodził zespołom badawczym i developerskim, skupiając się na firewallach nowej generacji, Głębokiej Inspekcji Pakietów, kryptografii i bezpiecznego zdalnego dostępu.

Wcześniej, Levy pracował sześć lat z OneNet, gdzie zarządzał projektowaniem i rozwojem produktów oraz usług. Jest również współautorem książki na temat bezpieczeństwa sieci bezprzewodowej, poruszającej temat licznych innowacji w tym zakresie.

- Sophos koncentruje się na zapewnianiu kompleksowego bezpieczeństwa w prosty sposób - mówi Kris Hagerman, dyrektor generalny Sophos. Joe podziela naszą wizję, zgodnie z którą następna generacja rozwiązań bezpieczeństwa wymagać będzie innowacji zarówno w ramach możliwości, jak i funkcjonalności. W trakcie swojej kariery, Joe wielokrotnie wykazał się nieszablonowym podejściem, prowadzącym w rezultacie do sukcesu. Jego wiedza i wizja są nieocenione w procesie budowania nowych rozwiązań, które mają za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom naszych klientów - podkreśla.

 

Komentarze