Reklama

Strona główna

I Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC PL

Fot. Cybersec.pl
Fot. Cybersec.pl

Stadionie Narodowym trwa I Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa - CYBERSEC PL. CYBERSEC PL jest ważnym wydarzeniem, szczególnie, przed lipcowym szczytem NATO, na którym cyberbezpieczeństwo będzie jednym z głównych tematów.  

Potwierdzeni goście to m.in. Anna Streżyńska - Minister Cyfryzacji, Krzysztof Szczerski - Sekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP, Tomasz Szatkowski - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, Bogdan Święczkowski, Prokurator Krajowy, Tomasz Zdzikot - Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Administracji i Spraw Wewnętrznych.

W kontekście kryzysu poczucia bezpieczeństwa w Europie, związanego m.in. z wojną hybrydową na Ukrainie, falą migracji i kolejnymi atakami terrorystycznymi, domena cyberbezpieczeństwa coraz bardziej waży na bezpieczeństwie państwa, gospodarki i obywateli. To jest ostatni moment, kiedy można zadbać o zbudowanie narodowych zdolności oraz wysunąć Polskę na pozycję lidera w sektorze cyberbezpieczeństwa w regionie.

Izabella Albrycht, Prezes Instytutu Kościuszki


Polskie Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC PL to krajowa edycja Europejskiego Forum Cyberbezpieczeństwa – CYBERSEC. Pierwsza odsłona konferencji odbyła się w dn. 28-29 września 2015 w Krakowie.

Panele zostaną podzielone na 4 kategorie tematyczne: państwo, wojsko, przyszłość, biznes. Jako sesje specjalną zaplanowano „NATO road to cybersecurity” - dyskusję nad raportem Instytutu Kościuszki. Więcej informacji oraz agendę całej konferencji znajdą Państwo pod linkiem.

II Europejskie Forum Cyberbezpieczeństwa odbędzie się w Krakowie pod koniec września tego roku.

Mapka z dojazdem pod adresem.

Reklama

Komentarze

    Reklama