Reklama

Cyberbezpieczeństwo

„Świat zachodni jest zdominowany przez zboczeńców” czyli troll prawdę Ci powie

fot. The White House / Flickr
fot. The White House / Flickr

Prokremlowska propaganda od czasu do czasu zaskakuje, bawi a czasami szokuje. Prowadzący stały monitoring prokremlowskich narracji unijny projekt EUvsDisinfo wskazuje na kilka „ciekawostek” wypływających z prokremlowskich mediów. Na rozluźnienie na koniec tygodnia sprawdzamy o czym donoszą prokremlowskie trolle.

Królowa Elżbieta II zezwoliła Donaldowi Trumpowi na drugą kadencję

Wygląda na to, że Donald Trump może spać spokojnie, gdyż jak się okazuje z przekazów prokremlowskich mediów Królowa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej zezwoliła obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych na pozostanie na kolejną kadencje w Białym Domu. Postawiła oczywiście warunki – Trump ma się uporać z kryzysem pedofilskim w Partii Demokratycznej i skutecznie zatuszować tę sprawę. Podobno decyzja królowej została wcześniej uzgodniona z Georgiem Sorosem i rodziną Rothschildów.

Terytorium Rosji zostanie podzielone przez Zachód – znamy zaborców

Prezydent Putin utrzymuje, że Rosja jest najpotężniejszym krajem na świecie, dlaczego zatem petersburscy trolle obawiają się jej upadku? Przewidują, że Zachód planuje podzielić zarówno społeczeństwo jak i terytorium rosyjskie – znają również plany podziału: Niemcy przejmą Kaliningrad, Norwegii przypadnie Murmańsk natomiast Finlandia zajmie Karelię. Rosja stanie się nic nieznaczącym państwem. Nie do końca jasne jest natomiast, z czego wynikają te złe przepowiednie.

„Agresywny Zachód, otaczający Rosję, jest kartą, bardzo często graną przez prokremlowskie placówki dezinformacyjne” wynika z cyklicznej analizy EUvsDisinfo. A zrobi się naprawdę gorąco, ponieważ jak donoszą trolle już teraz Stany Zjednoczone prowadzą wojnę hybrydową z Boliwią, Google obrało sobie za cel funkcjonowania zniszczenie Rosji, Białe Hełmy w Syrii przygotowują tak naprawdę broń chemiczną mającą posłużyć do ataku na Rosję a tak, poza tym to Kraje Zachodnie oskarżają Rosję o wszelkie możliwe wykroczenia … z nudów.

I znowu Rothschildowie….

Rothschildowie decydują nie tylko o wyborze amerykańskiego prezydenta, ale również obsadzili „swoim człowiekiem” stanowisko prezydenta Francji. Jak się okazuje z prokremlowskiej narracji, Emmanuel Macron piastuje również stanowisko rzecznika możnej rodziny. Również The Economist, któremu Macron ostatnio udzielił wywiadu, jest instrumentem Rothschildów.

„Świat zachodni jest zdominowany przez zboczeńców”….

…twierdzi narracja prokremlowskich trolli, ale to już słyszeliśmy. „Biali heteroseksualni mężczyźni są traktowani na Zachodzie jak przestępcy” a „żydowskie media zapewniają osłonę dla ponadnarodowych kręgów pedofilskich”. O dużej niechęci do środowisk LGBT+ wiemy nie od dziś, a walka ze „zgniłym Zachodem” ma uchronić tradycyjne wartości rodzinne. Często również prawda o Zachodzie ukrywana jest przez „żydowskie media”.

Apokalipsa jest blisko…troll prawdę Ci powie 

Jak wygląda koniec świata – Unia Europejska się rozpada, emeryci z Ukrainy zamarzają, ponieważ nie otrzymują rosyjskiego gazu, jednak nie przeszkadza to władzom na przygotowanie ataku na rosyjskie elektrownie jądrowe no i amerykański cynizm wywołuje głód w Argentynie. 

Nawet najnowszy hit kinowy Joker nie uniknął krytyki – stając się filmem instruktażowym Sorosa odnośnie rewolucji. A jego główny bohater o „morderczych” zapędach zostaje porównany do Grety Thunberg.

Komentarze (1)

  1. laxohe7320

    Co do fake newsów o Rothschildach: Po 1 (źródło Wikipedia): Emmanuel Macron W 2008 przeszedł do pracy w bankowości inwestycyjnej w (kontrolowanym przez rodzinę Rothschildów) Rothschild & Cie Banque, gdzie był zatrudniony do 2012. Zajmował się w szczególności zakupem przez szwajcarskie przedsiębiorstwo Nestlé filii koncernu Pfizer o wartości ponad 9 miliardów euro. Po 2: 21% udziałów w The Economist Group posiada Rothschild, więc jedyne fake newsy to szerzycie Wy! Zastanówcie się czasami, co wrzucacie :)