„Świat zachodni jest zdominowany przez zboczeńców” czyli troll prawdę Ci powie

17 listopada 2019, 16:06
48007770612_94e8885649_c
fot. The White House / Flickr

Prokremlowska propaganda od czasu do czasu zaskakuje, bawi a czasami szokuje. Prowadzący stały monitoring prokremlowskich narracji unijny projekt EUvsDisinfo wskazuje na kilka „ciekawostek” wypływających z prokremlowskich mediów. Na rozluźnienie na koniec tygodnia sprawdzamy o czym donoszą prokremlowskie trolle.

Królowa Elżbieta II zezwoliła Donaldowi Trumpowi na drugą kadencję

Wygląda na to, że Donald Trump może spać spokojnie, gdyż jak się okazuje z przekazów prokremlowskich mediów Królowa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej zezwoliła obecnemu prezydentowi Stanów Zjednoczonych na pozostanie na kolejną kadencje w Białym Domu. Postawiła oczywiście warunki – Trump ma się uporać z kryzysem pedofilskim w Partii Demokratycznej i skutecznie zatuszować tę sprawę. Podobno decyzja królowej została wcześniej uzgodniona z Georgiem Sorosem i rodziną Rothschildów.

Terytorium Rosji zostanie podzielone przez Zachód – znamy zaborców

Prezydent Putin utrzymuje, że Rosja jest najpotężniejszym krajem na świecie, dlaczego zatem petersburscy trolle obawiają się jej upadku? Przewidują, że Zachód planuje podzielić zarówno społeczeństwo jak i terytorium rosyjskie – znają również plany podziału: Niemcy przejmą Kaliningrad, Norwegii przypadnie Murmańsk natomiast Finlandia zajmie Karelię. Rosja stanie się nic nieznaczącym państwem. Nie do końca jasne jest natomiast, z czego wynikają te złe przepowiednie.

„Agresywny Zachód, otaczający Rosję, jest kartą, bardzo często graną przez prokremlowskie placówki dezinformacyjne” wynika z cyklicznej analizy EUvsDisinfo. A zrobi się naprawdę gorąco, ponieważ jak donoszą trolle już teraz Stany Zjednoczone prowadzą wojnę hybrydową z Boliwią, Google obrało sobie za cel funkcjonowania zniszczenie Rosji, Białe Hełmy w Syrii przygotowują tak naprawdę broń chemiczną mającą posłużyć do ataku na Rosję a tak, poza tym to Kraje Zachodnie oskarżają Rosję o wszelkie możliwe wykroczenia … z nudów.

I znowu Rothschildowie….

Rothschildowie decydują nie tylko o wyborze amerykańskiego prezydenta, ale również obsadzili „swoim człowiekiem” stanowisko prezydenta Francji. Jak się okazuje z prokremlowskiej narracji, Emmanuel Macron piastuje również stanowisko rzecznika możnej rodziny. Również The Economist, któremu Macron ostatnio udzielił wywiadu, jest instrumentem Rothschildów.

„Świat zachodni jest zdominowany przez zboczeńców”….

…twierdzi narracja prokremlowskich trolli, ale to już słyszeliśmy. „Biali heteroseksualni mężczyźni są traktowani na Zachodzie jak przestępcy” a „żydowskie media zapewniają osłonę dla ponadnarodowych kręgów pedofilskich”. O dużej niechęci do środowisk LGBT+ wiemy nie od dziś, a walka ze „zgniłym Zachodem” ma uchronić tradycyjne wartości rodzinne. Często również prawda o Zachodzie ukrywana jest przez „żydowskie media”.

Apokalipsa jest blisko…troll prawdę Ci powie 

Jak wygląda koniec świata – Unia Europejska się rozpada, emeryci z Ukrainy zamarzają, ponieważ nie otrzymują rosyjskiego gazu, jednak nie przeszkadza to władzom na przygotowanie ataku na rosyjskie elektrownie jądrowe no i amerykański cynizm wywołuje głód w Argentynie. 

Nawet najnowszy hit kinowy Joker nie uniknął krytyki – stając się filmem instruktażowym Sorosa odnośnie rewolucji. A jego główny bohater o „morderczych” zapędach zostaje porównany do Grety Thunberg.

KomentarzeLiczba komentarzy: 11
Bolo
poniedziałek, 18 listopada 2019, 12:26

Sporo informacji to prawda

Stary Grzyb
poniedziałek, 18 listopada 2019, 11:06

Byłoby ciekawe, gdyby w ramach projektu EUvsDisinfo (albo jakiegoś innego) ustalono choćby w przybliżeniu liczebność i skład grupy docelowej, która rosyjski agitprop - który od zawsze, stale i wciąż, jest idiotyczny w formie i treści - traktuje serio i przyjmuje poważnie. Umożliwiłoby to oszacowanie, jaka część publiczności jest odmóżdżona w stopniu uniemożliwiającym jej nawet podejmowanie świadomych decyzji odnośnie prostych czynności dnia codziennego, czyli powinna być ubezwłasnowolniona. Nie mniej ciekawe byłoby zidentyfikowanie zeschroederyzowanych członków zachodnich "elit" - ta z kolei grupa powinna zostać nie ubezwłasnowolniona, ale postawiona przed doraźnymi sądami polowymi za zdradę główną, czyli przejście na stronę wroga w czasie wojny.

JT
niedziela, 17 listopada 2019, 18:10

Akurat niektóre informacje są bliskie prawdy i nie ma się z czego śmiać

Analityk
poniedziałek, 18 listopada 2019, 00:27

Na tym polega ruska propaganda. Mieszają fakty które naprawdę mają miejsce z domieszką bełkotu. Więc w przekazywanych przez nich informacjach trafiają się elementy prawdziwe. Choć spora część jest oczywiście wyssana z palca. Jakie prawdziwe fakty? Proszę bardzo: kultura zachodnioeuropejska naprawdę walczy z tradycyjną formą rodziny. Do tego nie trzeba ruskiej propagandy, wystarczy samemu popatrzeć co tam się dzieje.

Stary Grzyb
poniedziałek, 18 listopada 2019, 13:47

Jakie są prawdziwe fakty? Ano całkiem odmienne. Kultura zachodnioeuropejska - a szerzej, cywilizacja Zachodu - oparta jest m. in. na tradycyjnej formie rodziny. W związku z tym, tradycyjną formę rodziny zwalcza nie zachodnioeuropejska kultura, ale zachodnioeuropejskie (i nie tylko, oczywiście) lewactwo, które ze swej istoty jest agenturą kremlowskiej bolszewii i jako takie zwalcza cywilizację Zachodu. Innymi słowy, w tym konkretnym przypadku (tj. tradycyjnej formy rodziny) Kreml z jednej strony rękami swojej agentury prowadzi działalność rozkładową, a z drugiej, równolegle, szerzy idiotyczny agitprop o "Zachodzie zdominowanym przez zboczeńców". Realnym natomiast problemem Zachodu jest uznawanie lewactwa za stronę w dyskusji, a nie zarazę wymagającą bezwzględnej eradykacji.

antylewak
poniedziałek, 18 listopada 2019, 16:30

To fakt: Cywilizacja Europejska opiera się na trzech fundamentach - Greckiej Kulturze, Rzymskim Prawie i Etyce Chrześcijańskiej (to nie jak jestem taki mądry, tylko znakomity Teodor Jeske-Choiński). Gdy Europa i USA odeszły od tych fundamentów, ich cywilizacja upada. Gry Rosja za Putina do nich wraca, Rosja rośnie w siłę. Lewactwo atakuje każdy jeden z tych fundamentów.

1 23
poniedziałek, 18 listopada 2019, 01:52

Popieram.

Tweets CyberDefence24