Reklama

Cyberbezpieczeństwo

"Pucz" Prigożyna - fakty wśród fake newsów. Pokój twitterowy redakcji CyberDefence24

Pokój na Twitterze redakcji CyberDefence24 - Prigożyn, pucz, "marsz na Moskwę". Fakty wśród fejków
Pokój na Twitterze redakcji CyberDefence24 - Prigożyn, pucz, "marsz na Moskwę". Fakty wśród fejków
Autor. CyberDefence24

W poniedziałek 26 czerwca o 19.00 odbędzie się pokój twitterowy redakcji CyberDefence24.pl: „Prigożyn, pucz, »marsz na Moskwę«. Fakty wśród fejków”. Zapraszamy do udziału w dyskusji oraz zabrania głosu.

Reklama

Sobotni spektakl, nazwany górnolotnie "puczem" Prigożyna, niewątpliwie przykuł uwagę całego świata. Emocjonalne diagnozy, emocjonalne oceny i jeszcze bardziej emocjonalne wieszczenie końca Putina wypełniły nasze otoczenie informacyjne - pisze w swojej analizie dr Jacek Raubo na łamach serwisu Defence24.pl.

Reklama

My - jako redakcja - skupimy się na analizie narracji propagandowych Rosji wokół "buntu" Prigożyna oraz Wagnerowców. Jakie narracje dezinformacyjne kieruje rosyjski aparat propagandowych wobec Polski? Co zmienia obecnosć Prigożyna na Białorusi? Jak "bunt" może wpłynąć na sytuację na froncie?

O tym będziemy rozmawiali z Michałem Markiem z Centrum Badań nad Współczesnym Środowiskiem Bezpieczeństwa, z Maksymilianem Durą z Defence24.pl i z Bartłomiejem Wypartowiczem z Defence24 & Raport Wojenny.

Reklama

Bądźcie z nami: 26 czerwca o 19.00, pokój redakcji CyberDefence24.pl na platformie Twitter (Twitter Spaces). Wysłuchajcie dyskusji i zabierzcie głos, zapraszamy.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Reklama

Komentarze

    Reklama