Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Jak wykorzystać AI w pracy IT i zhakować firmę w dwie godziny? Wiedza (nie)tylko dla wtajemniczonych

Admin Days trwają 6 dni, odbywają się w dniach 18-20 kwietnia oraz 25-27 kwietnia 2023 roku
Admin Days trwają 6 dni, odbywają się w dniach 18-20 kwietnia oraz 25-27 kwietnia 2023 roku
Fot. materiały prasowe

Już 18 kwietnia 2023 roku startują AdminDays 2023 – cykl wykładów i warsztatów z najlepszymi ekspertami IT. Zdobądź wiedzę o bezpieczeństwie, sieciach i pracy w IT, uczestnicząc w wydarzeniu, słuchając najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów w branży.

Artykuł sponsorowany

Redakcja CyberDefence24.pl wraz z organizatorem wydarzenia - firmą Axence zaprasza na cykl wiedzy dla społeczności IT, specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa i sieci. W dniach 18-20 kwietnia (w wersji polskiej) oraz 25-27 kwietnia (w wersji angielskiej) odbędą się #AdminDays.

W czasie wykładów i warsztatów pojawią się między innymi tacy uznani eksperci i ekspertki jak: Paula Januszkiewicz, Adam Haertle, Paweł Maziarz, Piotr Wojciechowski, Marcel Guzenda, Francesco Chiarini, Iva Tasheva, Christina Lekati, Marta de Zavala. W sumie czeka aż blisko 20 prelegentów.

Na uczestników czeka 6 dni prelekcji, wykładów i warsztatów technicznych, praktyczne zadania, wymiana wiedzy z całą społecznością IT oraz możliwość zadawania pytań specjalistom w swoich fachu. Do tego niespodzianką będzie konkurs z nagrodami. Darmowa rejestracja jest możliwa na stronie admindays.pl.

W trakcie wydarzenia pojawią się tematy związane z cyberbezpieczeństwem, zarządzaniem sieciami IT, pracą zdalną i pomocą techniczną, sztuczną inteligencją lub rozwojem marki osobistej w IT. Aktualne trendy i zagadnienia, które poparte będą wiedzą i doświadczeniem.

Jako oficjalny partner wydarzenia zachęcamy do darmowej rejestracji na stronie admindays.pl.

Komentarze