Reklama

Cyberbezpieczeństwo

IV edycja Cyber24 Day już 10 października. Rusza rejestracja!

IV edycja konferencji Cyber24 Day odbędzie się 10 października w Hotelu Marriott
IV edycja konferencji Cyber24 Day odbędzie się 10 października w Hotelu Marriott
Fot. Katarzyna Głowacka / Grupa Defence24

Już 10 października 2023 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się kolejna edycja konferencji Cyber24 Day, w czasie której podejmowane będą najważniejsze tematy dotyczące cyfryzacji, cyberbezpieczeństwa i nowych technologii.

Całodniowa konferencja Cyber24 Day, organizowana przez Grupę Defence24, na stałe wpisała się w harmonogram najważniejszych wydarzeń z branży cyberbezpieczeństwa. Dyskusje, debaty, zakulisowe rozmowy o bezpieczeństwie, cyfryzacji i nowych technologiach odbędą się już po raz czwarty.

10 października 2023 roku w Hotelu Marriott pojawią się przedstawiciele rządu, administracji, pracownicy wojskowi, cywilni, eksperci, naukowcy i dziennikarze, by pochylić się nad najważniejszymi zagadnieniami i wyzwaniami cyberbezpieczeństwa, które stoją przed Polską w ujęciu globalnym.

To już tradycja, że w czasie Cyber24 Day ogłaszane są ważne decyzje dla polskiej cyfryzacji, rozmawia się o strategicznych projektach cyfrowych z punktu widzenia państwa i kształtuje kierunek debaty publicznej.

Polscy i zagraniczni goście będą także w tym roku pochylali się nad tematyką cyberobrony w ujęciu cywilnym i wojskowym, zagadnieniami sztucznej inteligencji, bezpiecznej łączności, rolą platform cyfrowych we współczesnym świecie, przyszłością mediów w dobie AI czy cyberprzestępczością i wyzwaniami związanymi ze ściganiem oszustów w sieci.

Zainteresowanych wzięciem udziału w wydarzeniu zapraszamy do rejestracji dostępnej pod linkiem. Pełna agenda konferencji będzie dostępna wkrótce.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze