Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Cyber24 Day już 2 października. To V edycja konferencji o cyberbezpieczeństwie

Już 2 października 2024 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji Cyber24Day organizowanej przez serwis CyberDefence24 oraz Grupę Defence24.
Już 2 października 2024 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji Cyber24Day organizowanej przez serwis CyberDefence24 oraz Grupę Defence24.
Autor. Defence24

Już 2 października 2024 roku w Hotelu Marriott w Warszawie odbędzie się V edycja konferencji poświęconej cyfryzacji, cyberbezpieczeństwu i nowym technologiom. Przedstawiciele rządu, wojska, eksperci i analitycy z Polski i świata będą dyskutowali o przyszłych kierunkach rozwoju branży.

Konferencja Cyber24 Day, organizowana przez Grupę Defence24 na stałe wpisała się w harmonogram najważniejszych wydarzeń z branży cyberbezpieczeństwa.

2 października odbędzie się szereg debat, dyskusji i zakulisowych rozmów, które skupią się na bezpieczeństwie cyfrowym, cyberbezpieczeństwie i nowych technologiach z uwzględnieniem m.in. sztucznej inteligencji.

W Hotelu Marriott obecni będą przedstawiciele rządu, administracji, pracownicy wojskowi, cywilni, eksperci, naukowcy, przedstawiciele mediów z Polski oraz reprezentanci Europy i świata, by omówić wyzwania stojące przed branżą w ujęciu krajowym i globalnym.

Udział w wydarzeniu potwierdził już wicepremier i minister cyfryzacji Krzysztof Gawkowski; gen. dyw. Karol Molenda, Dowódca Dowództwa Komponentu Wojsk Obrony Cyberprzestrzeni (DKWOC) oraz nadinsp. Adam Cieślak, Komendant Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości (CBZC).

Jednak to nie wszystko: w tym roku nie zabraknie gości specjalnych oraz międzynarodowych debat w formule firechat.

Czytaj też

„Mam przyjemność ponownie zaprosić Państwa na Cyber24 Day, czołową konferencję poświęconą kluczowym zagadnieniom związanym z cyberbezpieczeństwem. Tegoroczna edycja skupi się na funkcjonowaniu środowiska cybernetycznego w Polsce i na świecie, operacjach wojskowych w cyberprzestrzeni, problematyce wojny informacyjnej, współpracy cywilno - wojskowej oraz sztucznej inteligencji. Będziemy omawiać, jak przygotować się na wyzwania wynikające z cyberprzestrzeni i jak zbudować efektywny system cyberbezpieczeństwa” – komentuje August Żywczyk, Wiceprezes Zarządu Defence24.

„Mamy nadzieję, że organizując konferencję Cyber24 Day przyczyniamy się do szerzenia wiedzy o cyberbezpieczeństwie i cyfryzacji, które – dziś już nikt chyba nie ma wątpliwości – dotyczą każdego z nas. Całodniowe wydarzenie jest też zwykle świetną okazją do ogłoszenia ważnych informacji branżowych i miejscem, gdzie można spotkać ważnych gości z Polski i świata” – dodaje Nikola Bochyńska, redaktor naczelna serwisu CyberDefence24.pl.

Reklama

Konieczna rejestracja

Z roku na rok konferencja cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co pokazuje, że rośnie świadomość strategicznego znaczenia projektów cyfrowych z punktu widzenia państwa i obywatela.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczna jest rejestracja na stronie.

W imieniu całej redakcji CyberDefence24 oraz Grupy Defence24 zapraszamy na konferencję.

Czytaj też

Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama