Reklama

Cyberbezpieczeństwo

Awaria utrudnia działanie aplikacji Microsoftu

Autor. Microsoft 365

Środowy poranek przynosi informacje o problemach z funkcjonowaniem pakietu Microsoft 365.

Reklama

Od wczesnych godzin porannych użytkownicy zgłaszają problemy dotyczące działania poszczególnych narzędzi Microsoftu. Stosowanie Microsoft Teams czy Microsoft Outlook może być utrudnione.

Reklama

„Badamy problemy mające wpływ na wiele usług Microsoft 365" – informuje firma na profilu twitterowym Microsoft365 Status. Ponadto komunikuje też o tym, że zidentyfikowany został „potencjalny problem z siecią i sprawdzane są dane telemetryczne do określenia kolejnych kroków pomagających rozwiązać problem".

Nie tylko Teamsy i Outlook

Wspomniane Teamsy oraz poczta Outlook, to nie jedyne narzędzia amerykańskiej firmy, których działanie jest obecnie utrudnione. Do tego grona zalicza się także Exchange Online, One Drive oraz SharePoint Online.

Reklama

Downdetector informuje, że największa liczba zgłoszeń awarii nastąpiła chwilę przed godziną 9. Później systematycznie spadała.

Serwis CyberDefence24.pl otrzymał tytuł #DigitalEUAmbassador (Ambasadora polityki cyfrowej UE). Jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected].

Komentarze