Reklama

Biznes i Finanse

Przełom w produkcji pamięci USB – Kingston DataTraveler Max

fot. quiroso/Flickr/Domena publiczna
fot. quiroso/Flickr/Domena publiczna

Na rynek pamięci flash został wprowadzony nowy produkt, stanowiący pomocne narzędzie dla podróżujących użytkowników, a to za sprawą spółki Kingston Digital Europe Co LLP.

Przedsiębiorstwo Kingston Digital Europe Co LLP poinformowało o rozpoczęciu dystrybucji nowego rozwiązania dla produktów USB typu C - pamięci flash DataTraveler Max (DT Max). Urządzenie wykorzystuje standard USB 3.2 gen. 2, dzięki któremu zapewnia wysokie prędkości odczytu i zapisu danych. 

Duża pojemność

Projekt DT Max powstał z myślą o wygodzie i mobilności użytkownika, który w dzisiejszych czasach często jest w podróży. Zaletą urządzenia jest z pewnością to, że pozwala na przenoszenie i przechowywanie dużych plików w szybki sposób.

Chodzi tu m.in. o zdjęcia w rozdzielczości HD oraz filmy w jakości 4K i 8K, co umożliwia pojemność rzędu 256 GB, 513 GB, a nawet 1 TB oraz prędkość odczytu (1000 Mb/s) i zapisu (900 Mb/s) plików.

„DT Max zapewnia znakomitą prędkość i pojemność, które pozwalają użytkownikom tworzyć treści oraz spełnić wymogi, jakie się z tym wiążą. Jesteśmy dumni, że wraz z tą premierą możemy wyznaczyć nowe standardy w branży pamięci flash USB-C” – podkeśla Oscar Escayola Kaloudis, kierownik działu pamięci flash na region EMEA w firmie Kingston.

Na podst. informacji prasowej


hcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Komentarze