Reklama

Biznes i Finanse

Nowy CEO Huawei: Będziemy kontynuować nasze zaangażowanie w Polsce

Fot. Kārlis Dambrāns/Flickr/Domena publiczna
Fot. Kārlis Dambrāns/Flickr/Domena publiczna

Nadeszła zmiana w Huawei Polska. Nowym Dyrektorem Zarządzającym został Jackie Zhang, który zapewnił o dalszym zaangażowaniu firmy w działania na terenie Polski.

Dotychczasowy CEO - Tonny Bao - po trzech latach pracy w Huawei Polska, otrzymał awans w strukturach firmy w regionie. Nowym Dyrektor Zarządzający, Jackie Zhang, posiadający 15-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej. W dotychczasowej karierze skupiał się na rozwoju biznesu na rynkach zagranicznych i budowaniu relacji z kluczowymi klientami.

Przez ostatnie lata Jackie Zhang był zastępcą dyrektora generalnego Huawei Vietnam, a także pełnił funkcje zarządcze w krajach europejskich. Zanim objął stanowisko w Polsce, był dyrektorem zarządzającym w Austrii.

„W Warszawie mieści się nasze polskie biuro, ale także regionalna centrala Huawei, nadzorująca działalnia firmy w 28 krajach. Jesteśmy tu obecni od ponad 17 lat i koncentrujemy się nie tylko na rozwoju biznesu, ale także na pomaganiu lokalnym społecznościom, przeciwdziałaniu różnego rodzaju wykluczeniom, wspieraniu polskiej nauki i edukacji oraz ochronie środowiska naturalnego poprzez liczne inicjatywy z obszaru odpowiedzialności społecznej. Będziemy kontynuować nasze zaangażowanie w Polsce” – zapewniał Jackie Zhang.

Na podst. informacji prasowej


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

imageFot. Reklama
Reklama

Komentarze

    Reklama