Reklama

Biznes i Finanse

Marcin Gajdziński dyrektorem generalnym IBM na Polskę i kraje bałtyckie

fot. Marcin Gajdziński/ IBM Polska; materiały prasowe
fot. Marcin Gajdziński/ IBM Polska; materiały prasowe

Firma IBM powołała Marcina Gajdzińskiego na stanowisko dyrektora generalnego IBM na Polskę i kraje bałtyckie. Tym samym zastąpi Jarosława Szymczuka, który objął fotel general managera działu IBM Consulting w Europie Środkowo-Wschodniej.

Marcin Gajdziński będzie odpowiedzialny za całokształt działalności IBM w Polsce i krajach bałtyckich, wzrost biznesowy i budowanie satysfakcji klientów. Wcześniej pełnił funkcje kierownicze w dziale rozwiązań technologicznych.

„Marcin jest wyróżniającym się liderem z doskonałą znajomością zagadnień rynkowych i technologicznych oraz prawdziwym partnerem w biznesie dla klientów w ich projektach transformacyjnych” - skomentował Wolfgang Wendt, General Manager IBM w Europie Środkowo-Wschodniej. „Chciałbym podziękować Jarosławowi Szymczukowi za wkład wniesiony w rozwój biznesu oraz wzmocnienie pozycji rynkowej IBM w Polsce i krajach bałtyckich, życząc mu dalszych sukcesów w nowej roli".

Marcin Gajdziński, posiada doświadczenie ponad dwudziestu lat pracy w Polsce w branży nowych technologii. 

„Znajdujemy się w decydującym momencie kształtowania przyszłości naszej branży. Wykorzystując najnowsze rozwiązania IBM w zakresie AI i chmury hybrydowej, ekspercką wiedzę konsultingową i współpracując z ekosystemem partnerskim, możemy jeszcze skuteczniej przyspieszać dynamiczny rozwój biznesów naszych klientów” - mówi Marcin Gajdziński.


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture.

image
Fot. Reklama

Komentarze (1)

  1. Autor

    Myślałem, że to Liam neeson