Reklama

Biznes i Finanse

IS-Wireless zaprezentuje swoje rozwiązanie 5G w Los Angeles

Fot.  izayah ramos/unsplash.com
Fot. izayah ramos/unsplash.com

Polska firma IS-Wireless w Los Angeles zaprezentuje w pełni funkcjonalną, gotową do wdrożenia, oryginalną technologię pozwalająca na budowę sieci 5G w modelu otwartym.

Prezentacja produktu polskiej firmyStanach Zjednoczonych odbędzie się w ramach targów Mobile World Congress. w Los Angeles. To kluczowe wydarzenie w sektorze telekomunikacyjnym w regionie Ameryki Północnej. Motywem przewodnim najnowszej edycji jest era 5G, w tym rozwój modelu Open RAN.

Byliśmy dumni mogąc zaprezentować nasze w pełni gotowe rozwiązanie w Barcelonie, a teraz, po raz pierwszy mamy okazję zademonstrować nasz produkt branży w Ameryce Północnej, na targach w Los Angeles. Cieszymy się mogąc dotrzeć do nowej grupy odbiorców i pozyskiwać nowych partnerów w tym regionie. Jesteśmy otwarci na współpracę we wdrażaniu naszych rozwiązań.

mówi Sławomir Pietrzyk, prezes IS-Wireless

Prezes IS-Wireless Sławomir Pietrzyk podkreśla, że w ramach swojej działalności firma kieruje się zasadą: partnerzy są podstawą dla budowy sieci 5G w modelu otwartym.

Północnoamerykańska premiera w Los Angeles stanowić będzie kolejny krok w kierunku wdrażania polskiego rozwiązania na całym świecie, zgodnie z zapowiedziami IS-Wireless. W tym roku firma zainicjowała międzynarodowy projekt #5GMadeTogether, skupiający środowisko biznesowe i naukowe w celu współpracy na rzecz globalnego wdrażania sieci 5G w modelu otwartym. Pierwsze wdrożenia 5G w oparciu o polską technologię również rozpoczęły się w tym roku.

Targi Mobile World Congress Los Angeles 2021 potrwają od 26 do 28 października 2021 r. Motywami przewodnimi wydarzenia będą Era 5G, Łączność w Internecie Rzeczy, Chmura Telco oraz Przełomowe Innowacje.

Na podstawie informacji prasowej 


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Komentarze