Reklama

Biznes i Finanse

27 i 28 października br. w Poznaniu kolejna edycja Impact’21. Gość specjalny: była sekretarz stanu Hillary Clinton

Hillary Clinton / fot. Impact’21 - materiały prasowe
Hillary Clinton / fot. Impact’21 - materiały prasowe

W ciągu 2 dni, na 4 scenach, ponad 400 prelegentów z Polski i zagranicy opowie o globalnych trendach w 16 obszarach tematycznych. W dniach 27 i 28 października 2021 roku w Poznaniu odbędzie się najbliższa edycja Impact’21. Redakcja CyberDefence24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Gościem specjalnym zbliżającej się edycji Impact będzie Hillary Rodham Clinton - była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, prawniczka i profesor prawa, aktywistka i wolontariuszka. 

W październiku - podczas Impact’21 - w dyskusjach zostaną poruszone zagadnienia dotyczące globalnych trendów i m.in. z zakresu Zielonego Nowego Ładu, transformacji sektora energetycznego, rozwoju e-commerce, przyszłości otwartej bankowości i temacie women empowerment.

Konferencja 27 i 28 października w Poznaniu

Tym razem Impact’21 przenosi się do Poznania. Wydarzenie odbędzie się 27 i 28 października 2021 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Poznań Congress Center.

Wydarzenie organizowane jest w formule mieszanej i transmitowane będzie również na stronie głównej Wirtualnej Polski, money.pl, a także na platformie online Impact.

Przemówienie Hillary Clinton

Gościem specjalnym zbliżającej się edycji Impact’21 będzie Hillary Clinton - była sekretarz stanu i senator stanu Nowy Jork, pierwsza dama Stanów Zjednoczonych, prawniczka i profesor prawa, aktywistka i wolontariuszka.

Hillary Clinton połączy się online z publicznością zgromadzoną w Poznań Congress Center 27 października o godz. 11:00. Godzinnej dyskusji na żywo z Sekretarz Clinton będzie mogła wysłuchać jedynie publiczność zgromadzona w Poznaniu.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Impact. Redakcja CyberDefence24.pl jest partnerem medialnym wydarzenia. 

Szczegółowa agenda oraz informacje o biletach dostępne są na stronie: www.impactcee.com


Chcemy być także bliżej Państwa – czytelników. Dlatego, jeśli są sprawy, które Was nurtują; pytania, na które nie znacie odpowiedzi; tematy, o których trzeba napisać – zapraszamy do kontaktu. Piszcie do nas na: [email protected]. Przyszłość przynosi zmiany. Wprowadzamy je pod hasłem #CyberIsFuture. 

image
Fot. Reklama

Komentarze